با همکاری انجمن مهندسان مکانیک ایران
انتشار شماره جدید نشریه
به اطلاع کاربران گرامی می رساند مقالات شماره جدید نشریه ماشین های کشاورزی، در سایت نشریه به نشانی  https://jame.um.ac.ir/issue_5545_5546.html منتشر شده است.

مطالعه بیشتر

آخرین ضریب تاثیر نشریه در پایگاه استنادی جهان اسلام
طبق آخرین گزارش پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC)، ضریب تاثیر نشریه ماشین های کشاورزی، 0.296 و کیفیت آن Q2 می‌باشد.

مطالعه بیشتر

تغییر روش رفرنس‌نویسی در مقالات نشریه
به استحضار می‌رساند از این پس در تمام مقالات نشریه ماشین‌های کشاورزی، نحوه رفرنس‌دهی باید طبق استاندارد APA انجام شود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درخصوص این روش رفرنس نویسی به این لینک مراجعه فرمایید.

مطالعه بیشتر

دریافت مجوز فصلنامه
به اطلاع کلیه کاربران نشریه ماشین های کشاورزی می‌رساند این نشریه از تاریخ 7 بهمن 1399 موفق به اخذ مجوز انتشار به‌صورت فصلنامه از سامانه جامع رسانه های کشور شده است و از سال 1401 چهار شماره در سال چاپ خواهد کرد.

مطالعه بیشتر

انتخاب نشریه ماشین های کشاورزی به‌عنوان نشریه هسته
پایگاه استنادی جهان اسلام در آخرین بررسی های خود، نشریات نمایه شده اش را به سه دسته نشریات اولیه، لیست انتظار و نشریات هسته تقسیم کرده و خوشبختانه نشریه ماشین های کشاورزی به عنوان نشریه هسته انتخاب شده است. نشریات هسته شامل مجموعه ای از مجلات برتر در حوزه های موضوعی مختلف است که توسط گروهی از متخصصان رشته های مرتبط مورد تجزیه و تحلیل محتوایی دقیق قرار گرفته است. معیارهای بکارگرفته شده در این ارزیابی متضمن کیفیت بالای نشریات از نظر محتوای علمی آنهاست. شاخص هایی همچون به روز بودن موضوعات پژوهشی، کاربردی بودن یافته ها، خوانایی و کیفیت علمی، روش شناسی ...

مطالعه بیشتر